Opole ul. Bolesława Chrobrego 26 883 200 129 meblezpomyslem@wp.pl Pon - Pt 7:00 - 17:00

PROJEKTOWANIE

 Zajmujemy się  profesjonalnym projektowaniem wnętrz. "Meble Z Pomysłem" to wszechstronna firma, której nie straszne są nowe article4 thumbwyzwania i pomysły naszych klientów. Wręcz przeciwnie zawsze chętnie podejmujemy się wszystkich przedsięwzięć, jeśli tylko mamy możliwość spełnienia Twoich oczekiwań względem idealnego wnętrza dla Ciebie i Twoich bliskich. Również prowadzimy osobne projekty dla firm, które mają na celu zaaranżowanie nowoczesnych i wielofunkcyjnych biur dla pracowników czy też pokoi hotelowych dla swoich gości.

Cały proces współpracy z nami rozpoczyna się uprzednią konsultacją, gdzie zbieramy również potrzebne do projektu wymiary pomieszczenia, a następnie przechodzimy już do tworzenia wizualizacji komputerowej, dzięki której o wiele łatwiej będziesz mógł wyobrazić sobie efekt końcowy. Co więcej, jesteśmy w stanie na bieżąco wprowadzać poprawki i udoskonalenia, co znacznie usprawnia i przyspiesza przebieg prac. Wystarczy nam jedynie wsparcie z Twojej strony pod względem kreatywnego myślenia, gdy podpowiesz nam, czego dokładnie oczekujesz albo czym powinniśmy się inspirować. Zdanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, aczkolwiek za każdym razem staramy się również podpowiadać i ewentualnie natchnąć do zastosowania zupełnie odmiennego stylu niż dotychczas, by wprowadzić do Waszego domu więcej energii i świeżości.

Nasz zespół specjalistów w projektowaniu i aranżacji wnętrz poradzi sobie z każdą przestrzenią, bez względu na jej przeznaczenie.