Opole ul. Bolesława Chrobrego 26 883 200 129 meblezpomyslem@wp.pl Pon - Pt 7:00 - 17:00
BLOG

Przygotuj ogólny pomiar długości ścian, wysokości pomieszczenia. Przy wymiarowaniu uwzględnij wnęki w ścianach (wysokość, szerokość wnęki, odległość od ściany) oraz skosy. Zmierz skosy sufitów (wysokość ścianki kolankowej, głębokość skosu – ile zostaje prostego sufitu, wymiary okien połaciowych).

Podaj wymiary okien i drzwi (odległość od podłogi do parapetu, wysokość i szerokość okna i drzwi, odległość od ściany do okna lub drzwi) oraz zaznacz kierunek otwierania.

Wskaż pion kanalizacyjny i wentylacyjny, grzejniki c.o. Wskaż dostępne przyłącza elektryczne, wody, gazu. Podaj wymiary elementów dodatkowych nietypowych, takich jak kominy, wielkość wyposażenia oraz miejsc ich montażu. Poinformuj nas o stanie wykończenia ścian ( czy obecny jest surowy tynk, czy na ścianie znajdują się kafelki itp.)

Załącz opcjonalnie zdjęcia obecnej łazienki/kuchni. Pokaż kierunek działań projektowych, zdjęcia inspiracyjne przykładowych realizacji, które Ci się podobają i pokazują efekt, który chciałbyś osiągnąć.

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. projektowania!