Opole ul. Bolesława Chrobrego 26 883 200 129 meblezpomyslem@wp.pl Pon - Pt 7:00 - 17:00
BLOG

Jak skonstruowane są regały sklepowe oraz czym się prezentują?

System rurowo-kulowy to tradycyjna oraz najtańsza forma regału sklepowego. Stelaż zrobiony jest ze stali kwasoodpornej, natomiast półki tymczasem – z płyt wiórowych, lub z drzewa, jakie podnosi ich wytrzymałość na potencjalne zniszczenia mechaniczne i wpływ wymogów środowiskowych. W wypadku półek napotkać można się także z zastosowaniem sklejki drewnopochodnej. Niestety nie jest to wyjście dobre.

Meble sklepowe różnią się od siebie również produktem wykorzystanym do ich zrobienia. Te najtańsze oraz zarazem najchętniej wybierane poprzez polskich inwestorów robi się zazwyczaj z płyt wiórowych. Niewątpliwie jest to propozycja niezwykle dobra. Kosztują mało, natomiast mają tak wszechstronny charakter, iż właściwie żaden klient nie skojarzy ich z artykułem słabszej klasy. Dużą wartością płyty wiórowej jest natomiast jej mała wytrzymałość. Już po paru miesiącach wykorzystywania może ona pogorszyć własną jakość – rozpocząć się kruszyć oraz łamać.
Dostosowanie do oczekiwań sklepu

Odpowiedniej jakości regały sklepowe, powinny być przede wszystkim doskonale dostosowane do – wielokrotnie niestandardowej – powierzchni w sklepie. Także muszą one idealnie wkomponować się w dokładnie wyznaczony poprzez każdą sieć sklepową system danych obszarów w obiekcie. Powinny być także odpowiednio wysokie, by móc pomieścić na nich dużą ilość towaru, jednak jednocześnie owa wysokość powinna być na tyle odpowiednia, by klient mógł bez większych trudności zdjąć artykuły choćby z najwyższej półki.
Regały sklepowe muszą być solidne

Odpowiednio jest zatem już od samego początku przeanalizować zakup solidnych mebli oraz naprawdę takie dobrać z propozycji, natomiast nie jakieś najtańsze, jakie szybko się popsują. Regały sklepowe metalowe na pewno będą dobre, jeśli jedynie będą odpowiednio zrobione. Metal to odpowiedni produkt, jaki w handlu się doskonale sprawdza oraz jest tam wielokrotnie wykorzystywany. Takie regały stanowią jedną spośród bardziej niezbędnych rzeczy. Należy mieć przecież na czym trzymać swoje artykuły. Meble sklepowe to jedna spośród istotniejszych kwestii, o które troszczy się każdy przedsiębiorca, jaki taki lokal ma.